Amazon išleido trečią elektroninių knygų skaityklės versiją – Amazon Kindle 3. Dauguma, kam tenka skaityti kompiuterio ekrane, žino kaip tai nėra patogu ir vargina akis, tad tokia elektroninio rašalo skaityklė gali būti šioks toks išsigelbėjimas. O jeigu esate didelis knygų mėgėjas tai gali būti ir privalomas įrankis skaityti knygoms. Juk nešiotis visą savo knygų biblioteką su savimi visai smagu.

Tai nėra planšetinis kompiuteris(tablet) kaip iPad ar pan. Ekranas pilkai baltas, be jokio vidinio apšvietimo. Jo dydis apie 15cm, knygoms skaityti pilnai užtenka. Sveria mažiau nei 250g, turi įmontuotus garsiakalbius, standartinį ausinių kištuką, mikrofoną(kol kas nenaudojamas), mikro usb portą, po 2 mygtukus vartyti puslapiams iš abiejų pusių, qwerty klaviatūrą. Vidinė atmintis ~3gb ir nėra praplečiama. Baterijos turėtų užtekti vienam mėnesiui jeigu nenaudosit wifi ar 3g.


Galima pirkti ar prenumeruoti leidinius tiesiai iš amazon tinklapio, kitaip tariant dar vienas įrenginys padėsiantis išleisti pinigus dar lengviau 🙂

Nupirkti leidiniai gali atsidurti ne tik amazon kindle, bet taip pat ir jūsų kompiuterį, iphone, android telefone, ipade ir pan. Įspūdingų paveikslėlių kindle ekrane nesitikėkite, bet pats priėjimas prie turinio yra paprastas ir visai patogus. Galima ieškoti žodžių visoje knygoje, Oksfordo žodynas padės rasti angliško žodžio paaiškinimą, galima pasižymėti/išsikirpti tekstą.

Puslapis iš Mikės pukuotuko, paveikslėliai maždaug taip ir atrodo.

8 teksto dydžiai, 3 šriftai, galimybė keist tarpus tarp eilučių, žodžių kiekį eilutėje. Ekrano poziciją. Kiekvienas atras savo kombinaciją kaip jam skaitosi greičiausiai.

Didžiausias nusivylimas yra PDF failų skaitymas. Visas pdf puslapis yra atvaizduojamas per visą ekraną, dėl to tekstas tampa toks mažas, kad jo įskaityti nelabai eina. Keli būdai kaip skaityt pdf failus patogiau yra: 1 paverst kindle ekraną šonu, 2 konvertuoti pdf į doc arba txt formatą.

Experimental funkcijos: interneto naršyklė, mp3 grotuvas, teksto skaitymas balsu.

Skaito visai neblogai kaip robotui.

Naršyklė irgi nėra tobula, gal el paštą ir galima perverst, bet tikrai nepatogu. Geriau rinkčiausi mažesnį telefono ekraną. Visas puslapis netelpa ekrane na ir galų gale tai yra knygų skaityklė…
Pirkti ko gero geriausia tiesiai iš amazon. Kaina nėra super didelė.

Pliusai:

  • Daug knygų vienam įrenginį
  • Lengva skaityti, nevargina akių kaip paprastas ekranas
  • Lengvas kompaktiškas daiktas
  • Failų konvertavimas per kindle e-mail

Minusai:

  • Blogas PDF failų atvaizdavimas
  • Bloga naršyklė
  • Reik papildomo apšvietimo skaitant prieblandoje

Edit:

Pasirodo kindle galima ir žaidimus žaist. Reikia nuspaust Alt-Shift-M, kad paleist minesweeper. Taip pat iš kindle store nemokamai galima gauti sudoku. Daugiau kol kas neieškojau.

    Post Navigation