Gavau galimybę tai išbandyti vienas iš pirmųjų. Lojaliems Coffee Inn lankytojams paslauga turėtų tapti prieinama šios savaitės pabaigoje, gal būt ir vėliau. Buvau patikintas, jog Lietuvoje to dar niekas nenaudoja ir toks atsiskaitymo būdas bus pirmasis bandymas. Užsienio šalyse tokia atsiskaitymo forma jau veikia kuris laikas.

Ko reikės norint naudotis naująja atsiskaitymo forma:

  • Išmaniojo telefono: čia tinka Iphone arba bet koks Androidas.
  • Specialios Coffee Inn programėlės (ši dar nepaviešinta).
  • Interneto ryšio telefone, nes be jo programa nesijungia.
  • Coffee Inn lojalumo kortelės numerio.

Viskas labai paprasta, užregistravę savo lojalumo kortelę apps’e, pasipildote internetu sąskaitą ir keliaujate gerti kavos.

Kuo tai gali būti patogu:

Visų pirma suplonėja piniginė, nes nebereikia nešiotis papildomų kortelių ar grynųjų, o telefoną bet kokiu atveju nešatės su savimi. Atsiskaitymo laikas užtrunka vos pora sekundžių, kol barista nuskanuoja jūsų telefono ekrane esantį barkodą. Kadangi nereikia nešiotis papildomos lojalumo kortelės, jos nepamesit, o jei pamesit telefoną, naujos kortelės darytis nereikės (reikės tik naujo telefono…). Visa tai bus naudinga tik tiems, kas dažnai lankosi kavinėje.

Minusai:

Veikiausiai vienas didelis minusas – reikės nepamiršti pasipildyti virtualią sąskaitą. Jeigu žvelgti į ateitį ir prognozuoti, jog toks atsiskaitymo būdas išpopuliarės, man asmeniškai atsirastų problema – reikėtų prižiūrėti ir nepamiršt pasipildyti vis daugiau elektroninių sąskaitų arba pildyti jas didelėm sumom iškarto, kad kuo rečiau tektų tai daryti, bet ar visi tai gali sau leisti?

 

 

Post Navigation