Sveiki gyvi lietuviai! Šį kartą truputis pramogų, kad gyvenimas nebūt vien darbas. Pristatau Jums šį žaidimą, nes manau, jog jis yra vertas dėmesio, beto eLietuvai reikia Tavo pagalbos! Pats žaidžiau beveik pusę metų, poto padariau pertrauką ir dabar vėl sugrįžau. Žaidimas vadinas e-sim. Tai virtualios realybės – virtualaus pasaulio simuliatorius. Kiekvienos šalies gyventojai atstovauja savai šaliai. Taigi šį žaidimą žaidžia beveik visas pasaulis. Žaidimo tikslas – dominuoti virtualiam pasaulyje.

Lietuva šiuo metu yra  antra valstybė pagal žaidėjų kiekį ir antra pagal galingumą(sakyčiau tikrai daug pasiekta, kaip tokiai mažai valstybei), tačiau visuomet reikia siekti pačių aukščiausių rezultatų, kurių būtų galima pasiekti, jei prisijungtų daugiau naujų žaidėjų:

Žaidime yra keletas kelių, kuriais galima pasukti:

  • Karas – kadangi kasdien vyksta mūšiai, dėl naujų žemių, bei bandymai numalšinsti užimtų žemių sukilimus, visada yra kur kariauti. Geriausias būdas tai daryti, įstoti į kokį nors karinį būrį(MU – militarry unit), ten dalinami daviniai mūšiams, duodami nurodymai kur ir kada kovoti. Geriausi rezultatai pasiekimi tik gerai organizuotoje valstybėje
  • Ekonomika – kadangi karams reikalingi ištekliai, juos reikia pagaminti, tai daroma produkcijos įmonėse. Tad, tai irgi labai svarbus žaidimo elementas. Įkurę įmonę turėsite samdyti darbininkus, kuriems mokėsite atlyginimą už darbą. Pagamintą produkciją galėsite parduoti arba mainyti. Uždirbtus pinigus investuoti tolimesnei plėtrai. Žinoma kariauti taip pat galėsite.
  • Politika – aktyvūs ir veiklūs žaidėjai visada laukiami eLietuvos vyriausybėje iš kurios renkamas senatas, o galiausiai ir prezidentas!

eLietuva šiandien(tiek užkariavę esam šiuo metu):

Nauji žaidėjai visada laukiami, valstybė yra įkurusi naujokų ministeriją, kuri padeda naujiems žaidėjams greičiau atsistoti ant kojų. Užsiregistruot į žaidimą gali čia.

Kiekvienam naujokui privalu perskaityti šį naujokų ministerijos straipsnį, ten sužinosite daugiau, kaip gauti paramos.

Post Navigation