Atnaujinta:

CMD paleistame administratoriaus režimu tiesiog įrašykite:

  • slmgr -rearm

ir gausite papildomas 30 dienų. Straipsnelis apačioje jau nebegalioja.

Įdiegėme naujuosius windows 7, tačiau nemokamo naudojimo periodas tik 30 dienų. Ką daryt, jeigu norisi ilgiau pasinaudoti originalia operacine sistema? Microsoftas įdiegė tris papildomus licenzijos extenderius, tik nesuprantu kodėl iškarto nesuteikė 120 dienų…
Taigi, pirmiausia reikia būti prisijungus administratoriaus teises turinčiu vartotoju. Tada pasileidžiame Command Prompt (cmd).
matome tokį vaizdą:

cmd

toliau yra keletas komandų:

  • sysrep / generialize
  • slmgr.vbs-rearm
  • cscript slmgr.vbs-rearm
  • rundll32 slc.dll SLReArmWindows
  • slmgr / rearm

Pasirenkame vieną iš jų, suvedame taip kaip parašyta pavyzdyje ir palaukiame kol kompiuteris atliks užduotį. Asmeniškai išmėginau pora iš šiu komandų. Viena iš ju nesuveikė.Tačiau veikiančių turėtų būti 3 o duota 5. Priklauso nuo jūsų windowsų versijos.

Antruoju bandymu pasisekė, jokių papildomų lentelių neatsirado, tiesiog pc pamąstė keletą sekundžių.
Galime patikrinti ar viskas pavyko, spaudžiame ant My Computer dešinį pelės klavišą->properties ir ties windows activation turėtų rašyti undentified. Tada perkrauname kompiuterį ir turime naujas 30 dienų.

Galime pasitikrinti kiek liko mūsų licenzijos ir per cmd:  slmgr / xpr

Neskubėkit naudoti šių raktų! Jie nepliusuoja nemokamų vartojimo dienų prie jau turimų, tiesiog atstato licenziją naujom 30 dienų. Tad protingiausia būtų pasinaudoti raktu likus 1 dienai iki licenzijos pabaigos.

Post Navigation