Kadangi visuomenė sparčiai migruoja prie išmaniųjų telefonų nusprendžiau pasidalint programom/apps, kurios leidžia atskleisti tikrą smartphono “veidą”. Juk tie appsai ir padaro telefoną išmaniuoju.

Kartas nuo karto trumpai aprašysiu keletą programų, kuriuos tiesiog pasirodys vertos dėmesio. Na ką, pradėkim.

JuiceDefender – sulčių gynėjas arba tiksliau baterijos taupymo programa. Ir tikrai veikia! Telefonas tarnaus 1,5 ar net 1,8 karto ilgiau. Na žinoma viskas priklauso nuo to kiek jį naudosite, bet bent šiek tiek baterijos sutaupysit 100%. Yra mokama ir nemokama versijos. Veikimas paprastas, reguliuojamas mobilusis internetas(kiek laiko, kaip dažnai ir pan… telefonas prisijungęs ir sinchronizuoja visus twitter, fb ir pan.) Kartais “kabina telefoną”, ypač tik jį atrakinus.

Android Kindle app – jeigu mėgstat skaityti knygas kompiuteriniuose įrenginiuose(android phone, iphone, kindle, pc…) Galima nusipirkt knygą tiesiai iš amazon ir ją skaityt per bet kurį įrenginį, o pabaigus automatiškai bus išsaugoma kur baigėte skaityti ir susinchronizuojama visuose devicuose.. 🙂

Instantheartrate – rodo pulsą. O kas čia tokio? O gi pats veikimo principas įdomus. Uždedate pirštą ant kameros ir ji fiksuoja jūsų piršto… spalvą. Pasirodo su kiekvienu širdies susitraukimu pasikeičia(labai mažai tikriausia) odos spalva ir telefonas sugeba tai užfiksuoti. Jeigu tuo pačiu metu matuosite pulsą telefonu ir tarkim čiuopdami miego arteriją dūžių laikas skiriasi, telefonas žymiai vėluoja bet… rodo tiksliai.

Post Navigation