Kalėdos, reikia dovanų… Tikiuosi senis šaltis atneš maišą pinigų dar iki Kalėdų. Na o jeigu neatneš, teks pasiskaityt apie tai kaip taupyt pinigus perkant daiktus internetu. Tiesa… Šis straipsnis labiau subalansuotas tiems kas gyvena UK, bet jeigu esate apsiginklavę PayPal ir pardavėjas siunčia siuntinius į Lietuvą skaitykite toliau.

Internetinio pirkėjo gidas:

PIRMAS(google shopping) dalykas tikriausia bus senas geras google. Tiesiog įvedame norimos prekės pavadinimą ir pasitikrinam standartines jos kainas. Dažniausia įvedus daikto pavadinimą googlas pats išmes “Shopping” rezultatus pvz:

 

 

 

 

Arba einam tiesiai į google shopping ir ieškom ten  http://www.google.co.uk/shopping Nepamirškit išsirikiuoti kainas pradedant nuo mažiausios, bei atkreipkit dėmesį į pardavėjo įvertinimą, jeigu nevertintas nė karto pirkti iš jo nerekomenduoju.

ANTRAS(eBay+Sniper) kainų tikrinimas ir galbūt pirkimas vyks Ebay. Neteko nei karto prarast pinigų, nors buvo ir nepristatytų pirkinių, ir  vėlavusių, ir šiaip problemų su paštu/pardavėjais(iš +-100). Taigi ieškom to pačio Garmin 305, išsirikiuojam pagal price+p&p lowest first arba highest jeigu daug pigių niekučių… Pirkt rekomenduoju tik aukcionuose, nes Buy now kainos dažniausia aukcionai nepasiekia. Taip pat nereiktų bijot pirkt niekučių iš Hon Kong, China ar pan… Užtrunka ilgai, bet jeigu nereik super kokybiškos prekės tai kaina/kokybė yra gera.

Kaip sutaupyt perkant eBay? Hehei.. Reikia būt aukciono snaiperiu. Arba kitaip sakant parsisiųst programą kuri už tave pastatys norimą sumą pinigų(jeigu kas nors iki tol nepastatė daugiau) likus keletui sekundžių iki aukciono pabaigos. Programa BayGenie eBay Auction Sniper, nesu tikras ar jinai yra visiškai legali, bet neteko skaityt jog eBay banintų jos naudotojus(jeigu galėtų susekt). Siūlyčiau iškart joje nustatyti maksimalią pinigų sumą kurią esate pasiryžę sumokėti už daiktą ir tiesiog laukti aukciono pabaigos. Programa pati nuspręs kokią galutinę sumą statyt.

TREČIAS(HotUkDeals) tinklapis, žmonės patys randa ir pasidalina įvairiomis nuolaidomis ir akcijomis iš visos UK. Tinklapis yra http://www.hotukdeals.com kartais pasitaiko tikrų perliukų ir galite sutaupyti 50% ar pan… Tiesa dažniausia prisipirksit daiktų, kurių iš tikro nelabai jums ir reik,, bet tai gi AKCIJA! 😉 Vien dėl šio tinklapio esu sutaupęs gerą 100 pinigų, nors pirkiniai buvo seniai planuoti ir rasti atsitiktinai. Taip kad kartas nuo karto patikrint verta.

KETVIRTAS(Amazon+Camel) būdas kaip taupyt piginus.. Amazon+CamelCamel. Taip tos nubrauktos “rekomenduojamos” kainos amazon ir kituose puslapiuose yra visiška nesąmonė, kainavo 500 o dabar “tik” 100… Jeigu bent kiek mąstot suprasit jog čia tiesiog akių dūmimas. Tai iš kur žinot tikrą kainą? http://uk.camelcamelcamel.com rodo daugumos amazone esančių prekių istoriją, kaip kaina krito ar kilo, tad logiška būtų palaukt kol kaina nukris jeigu šiuo metu camel rodo ją išaugusią, laukimas kartais užknisa, bet vien už laukimą susitaupo vienas kitas pinigas…


Pvz kaip keitėsi garmin forerunner 305 kaina. Prieš Kalėdas muša rekordus.

PENKTAS(nuolaidų kuponai) būdas, laukelis į kurį reikia įvesti akcijos ar nuolaidos kodą. Šį laukelį reiktų pavadint “pinigai už dyką mokantiems naudotis google”, tiesiog pagooglinam “vaucher code”+www arba tiesiog einam į vieną iš daugelio tam skirtų tinklapių  http://www.vouchercodes.co.uk  tad jeigu toks laukelis egzistuoja, būtinai pagooglinkit, dažniausia arba rasit iškart nuolaidos kodą arba kasnors bus diskutavęs forume ar pan…

 ŠEŠTA(pinigų gražinimas), grąžinkit mano išleistus pinigus! Skamba juokingai bet,,,  quidco ir topcashback atiduos jums keletą % nuo išleistos sumos. Tiesa grąžinimas gali užtrukt 3mėn ar panašiai.

SEPTINTA(groupon), tiesiog Groupon. Einam į saitą ir žiūrim ką siūlo. Kartais siūlo pigiai pasivažinėt kokiu ferrari ar pan… 🙂

Keletas tinklapių kurie nesutaupys kažko, bet tiesiog yra patikimi ir yra tekę iš jų kažką įsigyt bookdepository, DealExtreme .. to be continued…

Post Navigation