Šiandien prisiminiau savo seną pomėgį – sėdint prie kompiuterio klausyti lietuviškų radijo stočių. Kartais maloniau sėdėti tampa girdint tautiečių balsus, o ir programų įdomių pasiūlo. Pasileisti radiją yra labai paprasta, tereikia kompiuterio, interneto ir kolonėlių žinoma (tinka ir ausinės) 🙂

Kiekviena radijo stotis turi savo tinklalapius, kuriuose galima rasti visus paaiškinimus kaip klausytis jų radijo, bet jei norime tik klausyti, o papildoma informacija neįdomi, tada pereiti visas radijų svetaines gali užtrukti nemažai laiko ir nebus labai patogu. Tam yra sukurta specialių svetainių, kuriose rasime visas ar beveik visas radijo stotis.

www.radijas.fm – išrinkta top 15 stočių pagal populiarumą, jei norit daugiau tiesiog paspauskit ant Lietuvos radijo stotys. Išsirinkus stotį reikia paspausti ant jos logotipo, tada parsisiųsite failą (siūlau saugoti ant darbalaukio), kurį reikės atidaryti su kokiu nors grotuvu. Tinka winamp, aimp2, ir kiti grotuvai palaikantys .pls failų formatą. Jeigu neturite įsirašę jokio papildomo grotuvo, jums reikės tokį įsigyti, kadangi windows media player .pls negroja. Siūlau VLC media player, nes yra kompaktiškas ir paprastas.

www.fm.lt – čia galėsite klausytis tiesiai iš tinklalapio, jokių papildomų grotuvų nereikės. Gali reikėti papildomo įskiepio naršyklėje, tačiau tokį įsirašyti pasiūlys automatiškai, tad didesnių problemų kilti neturėtų. Pats naudoju Google Chrome, užtrukau gal 20s įsidiegti įskiepiui. Asmeniškai nelabai patiko svetainės apipavidalinimas ir navigacija.

www.rock.lt – roko mėgėjams 🙂 klausyti tiesiai iš svetainės neina, teks parsisiųsti failą, kurį rasite Klausyk internetu skiltyje -> tiesioginė transliacija. Atidarę su vienu iš minėtų grotuvų galėsite mėgautis savo mėgstamo stiliaus muzika.

15 populiariausių lietuviškų radijo stočių grojaraštį parsisiųsti iš ČIA

Post Navigation