Šis straipsnelis apie shutdown spartinimą,  apie visų windows (kompiuterio) spartinimą skaitykit http://34.247.87.139/kaip-paspartinti-windows-xp-5
Jeigu nutarėte perskaityti šį straipsnelį, tikriausiai jūsų windowsai jau šiek tiek pakrikę ir užtrunka nemažai laiko kol prisiruošia išsijungti paspaudus Shutdown mygtuką. Taigi kodėl taip yra?

Dažniausiai kaltos įvairios programėlės, kurias patys vartotojai ir įsidiegia. Kiekvienos jų veikimui reikia kompiuterio resursų ir kuo jų daugiau tuo kompiuteris lėtesnis. Taip pat ir jas visas išjungti užtrunka vis ilgesnį laiką. Tai gali trukti netgi 1-2min, gali iššokti įvairūs “End Now” langai, arba netgi pakibti visas išjungimo procesas…

Bet… Galitima lengvai pakoreguoti windows registrus ir gerokai patrumpinti visą šį išsijunginėjimo procesą. Rekomenduoju pasidaryti windows registrų atsagrinę kopiją, prieš atliekant bet kokius veiksmus su registrais, maža kas 🙂 Taigi važiuojam:

regedit

 1. Start>Run
 2. regedit
 3. Susirandam HKEY_CURRENT_USER
 4. tada surandam Control Panelkatalogą, jame  Desktop katalogą, pažymime jį.
 5. Dešinėje iš failų sarašo susirandam HungAppTimeout
 6. Du kart spragtelim su pele ant jo (HungAppTimeout), iššokusiame lange vietoj 5000 įvedame 1000 ir spaudžiam OK
 7. Toliau tarp tų pačių failų susirandame WaitToKillAppTimeout ir vietoj 20000 įvedame vėl gi 1000.
 8. Einame atgal į kairią katalogų meniu, susirandam HKEY_LOCAL_MACHINE
 9. viduje katalogo einame į System>CurrentControlSet> Control
 10. Pakeičiam WaitToKillServiceTimeout 20000 į 1000
 11. Toliau gryžtam atgal ir vėl einam į HKEY_USERS >DEFAULT >Control Panel >Desktop
 12. HungAppTimeout nustatom 1000
 13. WaitToKillAppTimeout nustatom 1000

Viskas, perkraukite kompiuterį. Jeigu šis triukas nesuveikė, pabandykite pakeisti skaičius, vietoj 1000 įveskite didesnius (10000). Mažesni nustatymai nei 1000 gali nesuveikti dėl kai kurių programų specifinių funkcijų. Visi įvedami skaičiai turėtų būti vienodi. Taip pat galite pabandyti microsoft programėlę ,kuri atlieka panašią funkciją adresas.

Post Navigation