Turbūt daugeliui naudojančių windows 7 laptope iškyla klausimų, kaip padaryti, kad baterija neišsikrautų taip greit. Vietoj to, jog ieškotumėm kažkokių pagalbinių programų, apžvelgsime ką siūlo patys windowsai. O jie siūlo troubleshooter (problemų žudiką), kurio pagalba turėtumėm prailginti baterijos veikimą. Ar tai veiksminga galite pabandyti patys. Tai tik vienas iš daugelio būdų. Svarbiausia yra sumažinti kiek galima ekrano apšvietimą ir pašalinti nereikalingus procesus, kurie apkrauna procesorių.

Trobleshooter naudojimas

Starto paieškos laukelyje parašykite Troubleshooting, nors užteks ir pradžios žodžio. Atsiradusiam lange renkamės System and security, poto Power.

Next, nuskanuos esamus nustatymus ir parodys reikiamus pakeitimus. Jeigu sutinkate, spauskite apply changes. Jeigu norite pamatyti išsamesnę ataskaitą, spauskite apačioje esantį užrašą: view detailed information.

Atsiras daugybė galimų problemų, esančios pas jus bus pažymėtos, galėsite jų atsikratyti. Jeigu pasirinksite apply changes, kompiuteris automatiškai pats viską sutvarkys, neturėtu nieko praleisti.

Mažas pastebėjimas: jeigu naudojatės laptopu namuose ir laikote jį įjungtą į tinklą, patartina išimti bateriją, taip prailginsit jos gyvavimo laiką. Laikant bateriją ir laidą rozetėje tuo pačiu metu, gali greit tekt ieškoti naujos baterijos.

Post Navigation