Pradėjau domėtis svetainės srautu, gan nemažai lankytojų ateina googlindami, bet ne visada randa jiems rūpimus atsakymus, tad nusprendžiau, jog reiktų atgaivinti šį skyrelį, kartais ir neblogą juoko dozę galima gauti beskaitant 😀 Bandysim vis dažniau paanalizuoti ko ieškote ir trumpai aprašyti. O gal ir netrumpai.. Tad štai(užklausos netaisytos) :

kaip ant windows uzdet password – labai paprasta: Start -> Control Panel -> User Acounts. Patarčiau iškart užsirašyti slaptažodį kur nors ant lapelio, kad netaptumėt vienu iš daugelio ieškančių kaip nulaužti windows slaptažodį.

kaip padidinti utorrent greiti – esminis dalykas nuo kurio priklauso siuntimo greitis yra jūsų interneto greitis, viskas ką galima padaryti su uttorent – padidinti maksimalų susijungimų skaičių: Options -> Preferences -> Bandwith -> Number of connections. Arba susirasti daugiau skleidėjų (seeders) turintį torentą.

rar faila paversti i paprasta faila – o kaip atrodo paprastas failas? 🙂 Jo paversti nereikia, jei norite pasiekti ten esantį turinį, failą tiesiog reik išskleisti su tam skirtomis programomis. Nemokama ir gan neblogai tai daranti 7zip.

kaip pašalinti explorer.exe – na, sunku įsivaizduoti kam šito prireikė, bet net jei tai ir įmanoma, geriau to nedaryti, nes sekanti paieška bus kaip perinstaliuoti windowsus. Jeigu norite išjungti procesą, tai galite padaryti per Task Manager (CTRL+ALT+DEL), procesų skyriuje susirasti explorer.exe ir jį išjungti (end task). O jį vėl įjungti galėsite tame pačiame Task Manageryje: file -> Net task (Run…) -> įrašyt explorer.exe

prapuole destopas – pavogė monitorių? Tokiu atveju reiktų kreiptis į policiją 😀 Juokai juokais, galbūt turėta omeny – dingo ikonos ar “nulūžo” explorer.exe. Jei dingo ikonos atsakymą rasite čia. Na o apie explorer.exe aukščiau esančioje pastraipoje.

ekrano screenshot – yra toks klavišas Prt Sc Sys Rq, tad spaudžiam jį, tada einame į paint ir spaudžiam CTRL + V. Windows 7 turi nauja įrankį tam Snipping tools.

instaliuoti filma – na filmo instaliuoti nereikia, jį galima įrašyti į dvd diską su tam skirtomis programomis. Tokių programų rasite čia ir dar čia.

isjungti garsa per klaviatura – tai galima padaryti, jeigu klaviatūroje yra papildomi media mygtukai. Dažniausiai būna play/pause, media, mute up, mute down, mute – šis ir atlieka garso išjungimo funkciją. Jeigu naudojate laptopo klaviatūrą, tuomet reikalinga kombinacija Fn + vienas iš funkcijos klavišų (F1…F12) ant kurio nupieštas perbrauktas garsiakalbis(dažniausiai).

kaip per opera uzblokuoti tinklapy? – įjungiame operą -> spaudžiame Ctrl + F12 -> renkamės advanced (papildomos) skyrių -> content(turinys) -> blocked content(užblokuotas turinys) -> add(pridėti) ir įrašome svetainės adresą, viskas, tinklalapis užblokuotas.

kaip susikurti dar viena gmaila – na gmailas neriboja pašto dėžučių kiekio vienam IP, paprasčiausiai kaip kūrėte pirmąją pašto dėžutę, taip susikursite ir dar begalę kitų, kiek tik jums širdis geidžia. Jeigu turite keletą pašto dėžučių ir visas naudojate, gmail siūlo patogią funkciją nukreipti visus laiškus į vieną pašto dėžutę, taip neteks tikrintis visų. Kaip tai padaryti galite pasiskaityti čia.

kokio dydzio faila galima siusti gmail – failas prisegtas laiške gali būti iki 25MB dydžio.

kur spausdinti rašymus – vienas iš suktesnių… Jeigu ką nors rašote, patartina naudoti tam skirtas programas, pvz: OpenOffice – nemokamas ofiso programų rinkinys, identiškas Ms Office. Jeigu namie neturite spausdintuvo, galima savo tekstą įsikelti į usb raktą ir nusinešti pas draugą, arba į tokią paslaugą siūlančias įstaigas.

zaidziant issijungia kompiuteris – taip gali būti dėl keleto priežasčių:

  • Per silpnas maitinimo blokas – visos kompiuterio dalys bendrai reikalauja daugiau energijos, nei tiekia maitinimo blokas, todėl įjungus žaidimą, kai kompiuteris pradeda dirbti visu pajėgumu pritrūksta energijos ir jis paprasčiausiai išsijungia.
  • Blogas aušinimas – žaidimai reikalauja daug resursų, dėl ko kompiuteris turi dirbti sparčiau ir to pasekoje išsiskiria didesnis šilumos kiekis, jeigu nespėjama aušinti procesoriaus ar vaizdo plokštės, pasiekiama pavojinga temperatūra ir kompiuteris automatiškai išjungiamas.
  • Galbūt kompiuteris išsijungia žaidžiant tik vieną iš turimų žaidimų, tada gali būti kaltas ir pats žaidimas.

kodel letai irasineja i flash – įvairių flashų greitis skiriasi, reiktų prieš perkant pasidomėti charakteristikas. Greičiai skiriasi nemažai, nuo 2-3 MB/s iki 30MB/s (USB 2.0 maksimumas). Jeigu įrašinėja labai lėtai, pirma reiktų pamėginti kitą flashą ir pažiūrėti ar jis irgi dirba taip lėtai. Jeigu ne – išvada, jog jūsų flashas tiesiog lėtas ar sugadintas. Jeigu visi flashai dirba lėtai, tada reiktų pamėginti kišti į kitą usb jungtį. Jeigu niekas nepadeda, bandyti suformatuoti kitokia failų sistema (NTFS, FAT32). Bandykite su HP USB Disk Storage Format Tool.

Post Navigation