Taigi, visą darbo savaitę stebėjau googlo srautus mūsų svetainėje ir išrinkau keletą užklausų į kurias reiktų pateikti trumpus atsakymus. Reik tikėtis, jog šis skyrelis gyvuos ir toliau. Viskas priklausys nuo turimo laisvo laiko. Užklausos kaip visada netaisytos.

kaip irasyti zaidima per daemon tools – spaudžiame vieną kartą kairiu pelės klavišu ant daemon ikonos, esančios prie laikrodžio, tada Device: [#] No media, iššokusiame lange surandame parsiųsto žaidimo iso failą, spaudžiam open. Jeigu nesate išjungę autorun, turėtų pasirodyti mini meniu, kuriame galėsime pasirinkti Install game. Jeigu toks nepasirodė, einam i My Computer ir spaudžiam du kartus ant virtualaus disko.

ar rasant 7 ant xp viskas dingsta – buvusios programos dings visos, teks įdiegti naujas – suderintas su windows 7. Jeigu kietasis diskas skeltas į du ar daugiau diskų, kituose diskuose visi failai išliks tokie, kokie ir buvo. Pažymėsiu, jog toks operacinės sistemos atnaujinimo būdas gali užtrukti ilgai, iki poros valandų, priklausomai nuo kompiuterio spartos. Išsamus gidas kaip upgradint windows xp į windows 7.

desktop ikonu mažinimas – greičiausias ir patogiausias būdas keisti windows 7/vista ikonų dydį: paspauskite kartą ant darbalaukio, kad tikrai būtų aktyvus, tada įspauskite klaviatūroje Ctrl klavišą ir pelės ratuko pagalba didinkite arba mažinkite ikonas.

kiek resursu naudoja windows 7 ultimate – 32-bitų versija su įjungtom pagrindinėmis programom naudoja apie 700 MB – 1GB RAM, jeigu mėgstate žaisti, o kompiuteris nėra labai galingas ( mažiau nei 2GB ram) patartina pasilikti prie windows xp.

64-bitų versija reikalauja beveik dvigubai resursų 1,2 – 1,6GB RAM. Nepatartina naudoti, jei kompiuteryje mažiau kaip 3-4GB RAM.

procesoriaus temperatura – procesoriaus temperatūrą galima stebėti įvairių programų pagalba. Pvz Everest home edition – nemokama.

geriausi uzsienietiski nemokami trackeriai – nesu didelis siuntėjas, bet keletą žinau: Isohunt, Mininova, Demonoid (nemokamas, bet reikia turėti pakvietimą).

kaip nuresetinti bios – nuresetinti bios į gamyklinius parametrus galima pačiuose bios – Default.. Kitas variantas, išimti kompiuteryje esančia bateriją ir palaikyti pora minučių, tada įdėti atgal.

kaip sujungti kompiuteri su printeriu – jums reikės (dažniausiai) tokio laido ir spausdintuvo tvarkyklių ( draiverių), kurias gamintojas dažniausiai duoda kartu su spausdintuvu, jeigu tokių neturite – galima parsisiųsti iš interneto, tereikia žinoti spausdintuvo pavadinimą ir numerį. Laidą gali tekti nusipirkti atskirai, dažniausiai nebūna pridėta perkant spausdintuvą.

kaip sujungti 3 kompiuterius prie interneto – tam padaryti reikia maršrutizatoriaus (router) arba hubo. Jeigu turite tris laptopus ir vieną internetą, pasinaudokite šiuo straipsniu.

su kokia programa atnaujint draiverius windows7 – windows 7 patys moka atnaujinti draiverius, jeigu tokie atnaujinimai yra. Einam Start  -> Control Panel (valdymo skydas) -> Windows update (atnaujinimai). Tarp optional(pasirenkamieji) arba important updates(svarbūs) turėtų būti jūsų draiveriai. Jeigu nėra bandykite googlint, galbūt rasite išleistus neoficialiai.

kaip klaveturoje padaryt sirdute? – įvairius simbolius, tarp jų ir širdutę galima parašyti naudojant Alt + Num pad skaičius. Įspaudžiam Alt tada surenkam skaičių kombinaciją ir atleidžiam Alt klavišą. Parašyti širdutę reikia paspausti Alt+ 3, tačiau yra ir ilgesnių kodų kitiem simboliams gauti. ♥

Post Navigation