Visos internetinės naršyklės jau turi vadinamus tabus, o windows explorer nieko panašaus nėra. Žinoma galima naudoti specialias programas, tokais kaip total commander ar pan, tačiau galima įsidiegti paprastą programėlę, kuri jūsų windows explorer langą padarys daug patodesnį (windows explorer – tai windows įrankis, kurio pagalba “vaikštote” po katalogus kietajame diske)

Keletas ekrano nuotraukų, kaipa trodo patobulintas explorer’is. Pažiūrėkit ir nuspreskit ar reikia jums šios programos ar ne.

Taigi viršuje galima įsidėti visą juostą naujų mygtukų, ko gero naudingiausias Search laukelis, greitai ir be vargo galima susirast failą iš tuo metu atidaryto katalogo. Kitoje juostoje kortelės, galima susidėti kokais norit ir kiek norit. Paspaudus su pele ant kortelės ikonos iššoka meniu su to meniu failais ir katalogais.
tabs
Prie kiekvieno katalogo atsiranda maža rodyklėlė, ant kurios paspaudus vėl gi iššoka meniu su to katalogo failais ir sub-katalogais, kuriuos beja galima naršyti ir toliau neinant į pačio katalogo vidų.
kataloggonars

Paveikslėlių  peržiūra, užvedus palę pasirodo didesnis to paveikslėlio vaizdas.
fotoprew

Jeigu nusprendėte išbandyti šį įrankį jis vadinasi Qttabbar yra nemokamas ir tinka tikriausiai visoms windows platformoms.

Parsisiuntus archyvą jį išskleiskite ir paleiskite RegisterQTTabBar.exe

Norint įjungti programą spauskite dešiniu palės klavišu ant explorer viršutinės juostos ir pasirinkite QT TabBar
Įjungimas:
ijungt

Taigi kam patiko galite parsisiųsti iš čia.

Post Navigation