Jau rašiau apie saugius slaptažodžius, bet jeigu tų slaptažodžių ne vienas ir ne du net jei jie ir nėra patys sunkiausi atsiminti sunkoka. Taigi kur juos saugoti? Aišku galima susikurti paprasčiausią tekstinį failiuką ir ten viską dėti, bet tai visiškai nesaugu, galima užsirašinėti į email ir t.t..
Tačiau slaptažodžių saugojimui yra specializuotos programos, kur visa jūsų informacija bus užrakinta ir užšifruota, tad geriausia būtų jomis ir naudotis. Štai keletas jų:

  1. KeePass –  nemokama atviro kodo slaptažodžių saugojimo programėlė. Jums tereikės atsiminti vieną slaptažodį, kad galėtumėte prieiti prie visos slaptažodžių duomenų bazės, visi slaptažodžiai užšifruoti, tad neprisijungus niekas jų nesužinos.
    keeppass
  2. Lastpass – yra internetinė slaptažodžių saugykla, taip pat padeda užpildyti įvairius tekstinius laukus. Automatiškai intergruojasi į firefox ir Internet explorer naršykles. Yra Lietuviškas programos versija.
    lastpass
  3. Roboform – dar viena slaptažodžių ir internetinių formų užpildymo programa. Yra pripažinta kaip viena geriausių tokio tipo programų. Išversta į lietuvių kalbą.
  4. Skaičiavimo mašinėlė – originaliai atrodanti slaptažodžių saugojimo programa. Kodėl originaliai? Todėl, kad ji niekuo nesiskiria nuo windows skaičiavimo mašinėlės, calculator. Tačiau įvedus 123 ir paspauduc MC mygtuką įsijungia kita jos funkcija, kur galima saugoti slaptažodžius.
    calc-en-v510

Kurią rinktis jūsų asmeninis reikalas

Post Navigation