Rašiau apie pirmus įspūdžius su MX1100r pele. Dabar praėjus kiek laiko (daugiau nei 1.5mėn.) nusprendžiau parašyti vėl. Gal pirmas įspūdis buvo klaidingas?

O gi visiškai ne, tebesu patenkintas ir tai kol kas geriausia pelė, kuria teko naudotis.

Per tą laiką kol ja naudojuosi teko 1 kartą pakrauti bateriją, instrukcijoje buvo žadama 6 savaičių gyvavimo trukmė. Maniškė laikė apie 5 savaites(Balandis 21-Gegužė 29), gal todėl kad visiškai nauja ir nė karto nekrauta. Krovimas truko tiek kiek ir nurodyta, ~7 valandas.

Iš pradžių galvojau, kad šioje palėje nėra baterijos lemputės, kuri rodytų ar baterija senka, ar kraunama ir t.t… Nes jai nedegant visiškai nieko ir nesimato. Na ir pradėjus sekti baterijai(po 4-5sav.) pradėjo jinai mirksėti.

redmx1100

Dabar kai palė pakrauta tik įjungus kompiuterį keletą kartų sumirksi žalia
greenmx1100r

Pasikeičiau keletą klavišų funkcijų.
Ratuko paspaudimas nėra pats geriausias pasaulyje tad palikau zoom funkciją. Po nykščiu esantis mygtukas dabar atlieka middle click(ratuko paspaudimo) funkciją, patogu naršant atidarinėti langus naujame tab’e. DPI keitimo mygtukus pakeičiau į copy paste, nes DPI man asmeniškai keisti kas 5min nereikia ir tai galiu padaryti palės tvarkyklėje(žodžiu programoje:) ).
Ratuko funkcijomis, tiek kai jis veikia su pasipriešinimu tiek kai be esu pilnai patenkintas. Laisva ratuką pasukus vieną kartą jis gali suktis ~30s, išbandyta. O gal ir daugiau, taigi puikiai.

Palė tiesiog prilimpanti prie rankos ir nesinori jos paleisti. Jeigu ieškote najos pelytės rekomenduočiau šią kaip vieną iš galimų variantų.

Post Navigation