Kadangi jau pradėjom rašyti ne visai rimtai tai… tęsiam 🙂

Darbas puošia žmogų! Ar bent jau taip manoma nuo senų laikų. Turbūt todėl visi ir dirba.. Na gerai, ne visi.. Pavyzdžiui aš nedirbu. Bet gražiai atrodyti vistiek norisi, tad tenka puoštis kitom priemonėm. Kokios jos? Na, jos gali būti įvairiausios, nes kiekvienas grožį supranta savaip, bet, manau, visi sutiks, kad šypsena veide tikrai negadina vaizdo (jeigu tamsiame skersgatvyje niekas nedavė į dantis…). O kas gali labiau prajuokinti, jei ne apkvailinti draugai? Tad pasiūlysim pora geeky išdaigų su kompiuteriu, kurias galėsite iškrėsti savo draugams.

Netikras darbalaukis

Padarome darbalaukio nuotrauką, paspausdami klaviatūroje Prt Sc:


Tada einame į Paint programėlę ir paspaudžiame ctrl + v, arba dešiniu pelės klavišu ir įklijuoti/paste. Išsaugom atvaizdą. Einame į darbalaukį, spaudžiame dešinį pelės mygtuką -> view -> nuimam varnelę nuo show desktop icons. Windows xp vartotojai tokios galimybės neturi, tad teks ikonas laikinai iškirpti ir perkelti kur nors į kitą vietą.

Toliau – užduočių juostos paslėpimas. Spaudžiame dešinį pelės ant užduočių juostos (taskbar) ir nuimame varnelę nuo “užrakinti užduočių juostą” (lock the taskbar). Kai užduočių juosta  atrakinta, ją tiesiog sumažiname kiek įmanoma. Windows 7 vartotojams truputį sudėtingiau, nes užduočių juosta nesislankioja, galima tik įjungti auto hide the taskbar.

Beliko susirasti darbalaukio nuotrauką ir uždėti ją kaip paveikslėlį darbalaukiui (wallpaper).

Blogas slaptažodis

Šis triukas gali suveikt arba nesuveikt. Labai priklauso nuo vartotojo kompiuterio įgūdžių.

Taigi dauguma žmonių ir nežmonių savo kompiuterius apsaugoja slaptažodžiu, o nueidami nuo kompiuterio jį dažniausia tiesiog užrakina. Sekantį katą kai kolega nueis parūkt/pašvilpaut ar pan… ramiu veidu nueikite prie jo kompiuterio ir į slaptažodžio laukelį įveskite vieną tarpo simbolį. Vuolia, piktojo genijaus planas įgyvendintas. Belieka stebėti ir grizenti kaip jūsų auka kažkodėl nebegali prisijungti prie savo kompiuterio. Žinoma daug kas susipras iš antro karto, o kai kur net neis nepastebimai įvesti tarpo simbolio bet pabandyt verta.

 

 

+ bonus video:)

 

Post Navigation