Naujas ir ganėtinai įdomus būdas naršyti internete. Iš pradžių rekomenduoju pasižiūrėti filmuką.

Šis naršymas daugiau primena landžiojimą po enciklopediją. Nors internetą irgi galima pavadinti viena gigantiška informacijos saugykla, tai kodėl gi ne. Tik susiduriant su tokiais informacijos kiekiais iškyla dar daugiau problemų. Kaip rasti ir atsirinkti ko tau reikia, o ko ne. Kaip tai padaryti greičiausiai ir patogiausiai? Na į šiuos klausimus ko gero geriausia atsako google paieškos sistema, bet ar tikrai nėra geresnio būdo?

Geriau bando padaryti microsoft live labs specialistai. Kol kas Pivot programoje yra tik kiek daugiau nei 20 temų pabandyti panaršyti, sugrupuoti, filtruoti ir kitaip rūšiuoti matomą informaciją. Wikipedijos tema išsiplečia kiek plačiau. Tad nepaisant labai mažo informacijos kiekio, pati idėja atrodo tikrai puikiai.

Pavyzdžiui: atsiverčiau jogos temą

mane iš karto užverčia krūva jogos pozų, kurios surikiuotos pagal savo sudėtingumą. Argi ne puiku pradedančiajam? Taip pat vos keliais paspaudimais galima pasirinkti kuriai kūno daliai, organui(jeigu taip galima išsireikšti) skirta poza, nuo kokių negalavimų ji gali pagelbėti ir panašiai… Apie jogą nežinai visiškai nieko, tad toks informacijos pateikimas duoda puikių teorinių žinių.

Pivot puikiai tiktų jeigu reikėtų informacijos apie plačią sferą, bet jeigu reik pataikyti tiesiai į dešimtuką ir surasti 1-ą jums reikalingą sakinį… tikriausia nelabai.

Programą galima parsisiųsti iš http://www.getpivot.com

Post Navigation