Jeigu jums reikia parašyti ką nors trumpo rusiškomis raidėmis galite tiesiog pasinaudoti http://mail.ru/kb tinklapiu ir ten pele suspausyti reikiamą tekstą, poto jį visą pažymėti ir nukopijuoti(ctrl+c).

Jeigu norite pasikeisti savo klaviatūros kalbą į rusišką ir pas jus standartinė angliška qwerty klaviatūra jums reikia susiinstaliuoti specialią programą. Spauskite čia – windows xp, vista vartotojams.
Paveikslėlyje parodyta “studentiška” rusiškos klaviatūros versija, kurią ir rekomenduoju. Kitu atveju raidės nebus išdėstytos fonetiškai ir jeigu nesate pripratę prie standartinės rusiškos klaviatūros, bus sunku surasti reikiamą raidę

student

Student, klavišai išdėstyti fonetiškai

Standartinė rusiška klaviatūra

Standartinė rusiška klaviatūra

Microsoft Windows Vista, XP.

YaWERT – standartinė
Student – fonetinė

Parsisiuntus archyvą reikia jį išskleisti(dešiniu palės klavišu ant archyvo > extract here… arba galima tiesiog atsidaryti archyvą ir paleisti setup.exe tiesiog iš jo). Susiraskite setup.exe failą ir du kart spragtelėkite pele ant jo. Gausite pranešimą, kad įdiegimas sėkmingas.

rusok

Viskas, dabar tereikia pasirinkti kalbą. spauskite ant kalbos ikonos šalia lairodžio arba alt+shift klavišų kombinacija.

ru_pasirinkt

Norint pašalinti šią kalbą tereikia vėl paspausti ant setup.exe ir pasirinkti remove. Tuo metu RU kalba negali būti aktyvi, nustatykite LT ar EN.

Ишкило клаусиму? Клаускит 😉

Post Navigation