Šį įrašą planavau parašyt jau seniai, bet taip ir nesigavo kol… Neišėjo originali Skype programa android telefonams. Taigi dabar iš vienos pusės nebėra prasmės rašyt kažko apie skype, bet iš kitos… tos “Instant Messenger” arba kitaip IM alternatyvios programos siūlo prisijungimą ne tik prie skype, bet ir prie MSN, Yahoo IM, ICQ, AIM, GoogleTalk,  netgi Facebook chato(pokalbių?:) ).

Taigi Skype galima parsisiųsti iš http://www.skype.com veikia puikiai tiek pokalbiai tiek chatas. Bet ko gero pakalbėti per mobilų interneto ryšį sunkiai gausis ir gali tekti naudoti wifi. Funkcijos visos tos pačios kaip ir paprastame kompiuteriniame skype, tik nežinau kaip dėl kameros. Ir nerandu kaip išjungt skype, tai tenka eit išjunginėt per programų killerį. Vienu metu puikiai veikia ir telefone ir PC su tuo pačiu accountu.

NimbuzzIM parsisiųsti. Veikia skypas šiame. Vis dar… 🙂 Aišku originalus skype geresnis bet nimbuzz būtų ko gero pirmas mano IM sąraše jei tokį naudočiau. Trumpas video en.

Fring – šį IM bandžiau, bet dėl savo erzinančio veikimo teko gan greit atsisakyt. Pastaruoju metu nebuvau įsijungęs. Video apžvalga angliškai. Skype taip pat regis nebeveikia, bet kiti tinklai kaip MSN Messenger, ICQ, Google Talk, Twitter, AIM, Yahoo veiks be problemų

Meebo – IM skirtas tiem patiem AIM, Yahoo!, Windows Live Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber

O dabar kodėl nebenaudoju šių IM? Nes visos šios programos įskaitant ir skype bateriją siurbia šviesos greičiu, o būti 100% online visuose tinkluose nėra prasmės + people are evil. Ir visose programose reikės susikurti atskirą paskyrą ir jiems “atiduoti” savo IM ar socialinių tinklų slaptažodį, kas nėra nesaugu, bet ir neatrodo viliojančiai.

Post Navigation