Visa kompiuterio programinė įranga atsinaujina dažniau nei mes spėjame sekti, o kartais tai būna ypač svarbių klaidų(bug’ų) pataisymai ir kiti atnaujinimai. Pora programų, kurių pagalba savo sistemoje aptiksite pasenusias programas ir tvarkykles, bei galėsite jas iš karto jas atnaujinti iki šviežiausios versijos.

RadarSync – įsidiegus šią programą atsidarius pirmam langui pažymėkite varnele “Free version”. Naujame lange galite iš karto spausti “Start Now!”. Programa patikrins kokios programos ir tvarkyklės yra pasenę ir pasiūlys jas atnaujinti, prieš tai parekomenduos pasidaryti “system restore point”, jeigu kas nors atsitiks netaip sistemą galima bus atkurti būtent nuo to taško.

Kaip viskas atrodo:
radarsync

Vysta programų/tvarkyklių atsiuntimas
radarsync1

Update Notifier – kiek paprastesnė programa už minėtą prieš tai. Ši tikrina tik suinstaliuotas programas(netikrina tvarkyklių/drivers). Tačiau ja daug paprasčiau naudotis. Galima nešiotis ir usb atmintinėje, nebūtina instaliuoti. Žalia rodyklė reiškia, kad egzistuoja naujesnė programos versija. Paspaudus ant jos būsite automatiškai nukreipti į internetinį puslapį, kur ir galėsite atnaujinti/parsisiųsti programą.

updatenotif

Edit 2010/05/: Dar viena nauja programa skirta programų atnaujinimų tikrinimui parsisiųsti iš http://www.filehippo.com/updatechecker/

Post Navigation